Chcesz dołączyć do zespołu młodych zaangażowanych ludzi i razem z nami współtworzyć Aspekty? A może coś Cię poruszyło i chcesz tylko jednorazowo opublikować u nas swój tekst? Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas formami współpracy:
współpraca

JEDNORAZOWA

Ty wysyłasz nam tekst – my go publikujemy. Oczywiście zanim zamieścimy go na portalu, musimy sprawdzić go pod kątem formy i treści. Przede wszystkim zwracamy uwagę na to, czy tekst jest ciekawy, aktualny i oryginalny. Rzecz jasna Twoje nazwisko jako autora znajdzie się przy pracy. Masz też możliwość publikacji pod pseudonimem lub po prostu anonimowo.

Dla dociekliwych: mimo że nazywamy ją jednorazową, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się powtarzała. 

 

Mail, na który przyjmujemy teksty: redakcja@aspekty.pl

W tym przypadku sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, nie oznacza to jednak, że trudniejsza. Na początku wysyłasz do nas wiadomość (FB lub mail) z informacją, że chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszego zespołu. Do wiadomości prosimy o dołączenie swojego tekstu – nie musi być aktualny, chcemy po prostu zobaczyć, jak piszesz. Następnie zapraszamy Cię na spotkanie, żeby omówić szczegóły naszej współpracy. Jeżeli zdecydujesz się na stały udział w Aspektach, możemy zaoferować Ci indywidualny profil w zakładce O nas. Mamy też nadzieję, że wraz z rozwojem naszej redakcji, będziemy mogli zaoferować Ci więcej. 

Zapraszamy do kontaktu poprzez mail:

kontakt@aspeky.pl 

Mile widziane są gatunki publicystyczne, jak i informacyjne, a w szczególności:

  • artykuły

  • recenzje

  • wiadomości

  • reportaże

  • felietony

  • wywiady

  • komentarze 

 

Pamiętaj, Aspekty są tylko narzędziem ułatwiającym młodym ludziom dotarcie do szerszego grona. To, jakie będą, zależy od Ciebie. Dlatego napisz i zainteresuj tym innych. Czekamy na Twoje teksty! 

STAŁA

Zapraszamy do zapoznania się z wymogami edytorskimi oraz zasadami publikacji.

O NAS

KONTAKT

ZGŁOŚ PROBLEM

WSPÓŁPRACA

ZASADY PUBLIKACJI

WYMOGI EDYTORSKIE

©  2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
OD MŁODYCH, DLA MŁODYCH